TWORZONE Z SERCEM, pasją i przyjemnością. W cieple domowego zacisza. Ręcznie. Wycinane, wydziergane, wyklejane. Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Specjalnie dla Ciebie lub kogoś Ci bliskiego. Jeżeli myślisz o czymś takim, napisz do mnie, a razem stworzymy wyjątkowy projekt... nadamy myślom realny wymiar, konkretny kształt i kolor...sobota, 16 czerwca 2018

ALBUM PLECAK DLA NAUCZYCIELA


To była miłość od pierwszego spojrzenia… 
nie żeby standardowe pan w pani, czy też pani w panu. 
To coś zupełnie wyjątkowego… pani w takim oto albumie --> klik
który zobaczyła przez przypadek w internetach ;) 

Tak mi Pani napisała. I więcej jeszcze miłych rzeczy. I poprosiła o wykonanie podobnego… no powiedzcie sami, czy na tak pięknie wyartykułowaną prośbę, mimo ogromu pracy i nie-do-sypiania,  mogłam powiedzieć „nie”. Niech przecież miłość kwitnie, plon przynosi i radość. I niech będzie wspaniałą pamiątką dla wspaniałej Pani od Słoneczek. Jak pięknie, że takie Panie się jeszcze zdarzają. I nadmienię tutaj od razu, że moje dziecię też na takową trafiło, która przygarnęła do serca i uczy z pasją. Brakuje słów, żeby wyrazić wdzięczność, ale o tym innym razem…

Gdyby mi ktoś zarzucił, że „poszłam” na czułe słówka. Gwoli wyjaśnienia: a i owszem. Dodają skrzydeł!!!  Kocham to co robię, przynosi mi to, mimo częstego zmęczenia, ogromną radość. 
Nieodmiennie zadziwia mnie fakt, że pojawiają się na mojej drodze sami przemili Zamawiający i że obdarzają mnie ogromną porcją zaufania ;) Wierzę, że w czerwcu 2019, coby tradycji stało się zadość, kolejny plecaczek „zejdzie” z mojego przepełnionego biureczka.

Po przydługawym wstępie przechodzę do meritum. 
Poniżej słoneczne retro, 
przepastne (25 uśmiechniętych mordeczek plus zdjęcia klasowe), 
pochlapane, z zaplątaną miedzy kredkami porcyjką owoców. 
Jak to w szkolnym plecaczku. 
Dużo się dzieje, niekoniecznie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli my rodzice ;)
Dodatkowo pod każdym zdjęciem atrakcja:
kieszonka na tajemne liściki dzieciaków do pani, najpewniej wykredkowane doskonale!
Album już poleciał w świat, liściki będą więc wsunięte wkrótce...Dziękuję za uwagę, dzisiaj wymagała od Was sporego skupienia ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję! Twój komentarz jest dla mnie bardzo cenny :)