TWORZONE Z SERCEM, pasją i przyjemnością. W cieple domowego zacisza. Ręcznie. Wycinane, wydziergane, wyklejane. Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Specjalnie dla Ciebie lub kogoś Ci bliskiego. Jeżeli myślisz o czymś takim, napisz do mnie, a razem stworzymy wyjątkowy projekt... nadamy myślom realny wymiar, konkretny kształt i kolor...piątek, 21 maja 2010

Glass of wine i punkty

Punkt 1; Miłość od pierwszego spojrzenia
Punkt 2; Album w pudełku Melissa Frances - baza kwadratowa
Punkt 3; Scrapujące Polki inspirują -
nowe szaty metki serduchowej
Punkt 4; Cudnie pachnie (Diabelski Młyn i Kwiaty)

Rozwinięcie powyższych:

1. Jedno spojrzenie na piękny pakiecik Glass of wine wystarczyło, żeby narodził się pomysł - z tego na pewno będzie album dla pewnej szczególnej OSOBY i ze szczególną dla niej zawartością. Trochę trwało, zanim zabrałam się za realizację... W tej chwili jestem na gotowo z pudełkiem i stroną tytułową albumu. Reszta jeszcze szaro-bura... Na pewno minie sporo czasu, zanim zgromadzę i dostosuję do całości konkretne zdjęcia.2. Zależało mi na niewielkich rozmiarach albumu. Poza tym koniecznie chciałam zapakować go do pudełka. Doskonałym rozwiązaniem okazał się wymieniony w punkcie drugim, zakupiony czas temu jakiś w scrap.com.pl Poszatkowałam go, dołożyłam kilka stron i spięłam metalowymi kółeczkami.


3. Myślałam, że to już wystarczy. Ale spodobało mi się kolejne wyzwanie Scrapujących Polek. Metek przeróżnych Ci u mnie pod dostatkiem, postanowiłam coś z tym zrobić. No i jedna z nich przeistoczyła się w maleńki bilecik... i teraz wszytko już wiadomo... mam nadzieję, że Mama nie wpadnie tutaj z niespodzianką, bo z niespodzianki będą nici :)

Metek kilka przed... jedna z nich w łapkach u mojego synka :)


4. Diabelski Młyn rozkwitł pełnią barw i kształtów... Pachnie
w całej okolicy... Odurzający aromat... Biorę więc pod pachę moje papierowo - materiałowe kwiateczki (mam nadzieję, że jeszcze zdążę :)) i idę się "ponatychać" :).


Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję
za przemiłe komentarze :)3 komentarze:

 1. Przepiękna "sakieweczka"
  Jedyna i niepowtarzalna, w sam raz do przechowania zdjęc rych malutkich"łapek":)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny album.
  Cudne kwiatki i ta "siatka" pod spodem baaaardzo mi się podoba !:)

  OdpowiedzUsuń
 3. piekny album :) kwiaty są urocze!!! świetne metki ^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję! Twój komentarz jest dla mnie bardzo cenny :)